Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


TOTUL DESPRE CAUNTER-STRIKE!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie ruLz;x | aTTa

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Andrei

Andrei


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 13/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania; Jud. Constanta.

Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: Reclamatie ruLz;x | aTTa   Reclamatie  ruLz;x | aTTa EmptyJoi Aug 13, 2009 5:53 am

Nick meu: Andrei
Nick adminului reclamat:
ruLz;x | aTTa

Dovezi: am martori care erau pe server la ora 14:47 (aproximativ) data 13.08.2009. Am de reclamat faptul ca a schimbat plansa de pe cs_assault pe 35hp fara vot! a dat o panarama de vot prin comanda amx_vote 35 hp?? da nu. Aceasta a fost comanda . si Mai am o reclamatie pe care m-am candit foarte bine sa o fac publica. In jurul orei 10:00-10:30 cred.. nu m-am uitat la ceas, adminul caruia ii fac reclamatie m-a schimbat pe mine din echipa CT la spectator... Consecinte: minus un frag plus un dead. Cer suspendarea adminului acestui jucator cat si penalizarea sa. Va multumesc. Astept raspuns. Sper ca, conducerea serverului v-a lua masuri corecte pentru faptele pe care le-a facut acest Player.
Sus In jos
Andrei

Andrei


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 13/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania; Jud. Constanta.

Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: Reclamatie ruLz;x | aTTa   Reclamatie  ruLz;x | aTTa EmptyJoi Aug 13, 2009 6:01 am

Nick meu: Andrei
Nick adminului reclamat:
ruLz;x | aTTa

La ora 14:55 am dat la vot harta cs_assault si harta de_dust a fost aleasa harta numarul 1 adica cs_assault si la ora 14:58 adminul reclamat a schimbat plansa acum fara nici un drept adica nu a dat nici un fel de vot pe plansa de_dust2_long. Va rog ca si in acest caz sa luati masurile necesare. Multumesc.
Sus In jos
Dj TeCkToNiK^
Administrator
Administrator
Dj TeCkToNiK^


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 28

Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ruLz;x | aTTa   Reclamatie  ruLz;x | aTTa EmptyJoi Aug 13, 2009 11:52 am

O sa luam masuri in acest caz!





Topic Closed!
Sus In jos
https://tito-demon.forumgratuit.ro
alexdinkm5

alexdinkm5


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 13/08/2009
Varsta : 34
Localizare : Constanta

Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: re   Reclamatie  ruLz;x | aTTa EmptyVin Aug 14, 2009 3:10 am

sunt pro cu ce zice baiatu asta rulz;x atta fara suparare da ca admin nu inseamna ca trebuie sa suferi sa sa faci pe sefu harta nu se schimba cand doreste adminu harta sa schimba doar cand mai ramin 3-4 min din ia nu conteaza ca e prea mare pt tine daca jucatori joaca harta si le place nu trebuie sa o schimbi fi mai atent ................. sper ca nu teai suparat ce am zis , tiam ziso doar asa casa fi mai atent Wink cyclops
Sus In jos
http://www.jucausii.net/ecila
Dj TeCkToNiK^
Administrator
Administrator
Dj TeCkToNiK^


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 28

Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ruLz;x | aTTa   Reclamatie  ruLz;x | aTTa EmptyVin Aug 14, 2009 4:06 am

cheers FRUMOS GANDIT MAN cheers
Sus In jos
https://tito-demon.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ruLz;x | aTTa   Reclamatie  ruLz;x | aTTa Empty

Sus In jos
 
Reclamatie ruLz;x | aTTa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» RECLAMATIE ADR!AN
» Reclamatie
» reclamatie lui dj tektonik
» re all reclamatie admin andrei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Prima categorie :: Caunter-Strike :: Reclamtii admini server!-
Mergi direct la: