Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


TOTUL DESPRE CAUNTER-STRIKE!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri Cu Bula

In jos 
AutorMesaj
alexdinkm5

alexdinkm5


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 13/08/2009
Varsta : 34
Localizare : Constanta

Bancuri Cu Bula Empty
MesajSubiect: Bancuri Cu Bula   Bancuri Cu Bula EmptyMar Aug 18, 2009 3:52 am

Bula se intoarce de la doctor si-i spune sotiei ca doctorul i-a spus ca mai are de trait doar 24 ore. In aceasta situatie, Bula ii cere sotiei sale sa faca dragoste. Bineinteles, ea e de acord. Peste 6 ore, Bula se duce la ea si-i spune: - Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait. Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data? Sotia este din nou de acord. Mai tarziu, cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore. Atunci ii spune sotiei: - Iubito, te rog... inca o data inainte sa mor. - Bineinteles, dragul meu, si fac dragoste pentru a treia oara. Apoi sotia se intoarce cu spatele si adoarme. Bula, insa, ingrijorat se tot intoarce in pat, neputand sa doarma pana cand vede ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe sotia sa.- Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am putea... In acest moment, sotia se ridica si spune: - Uite care e problema Bula, eu trebuie sa ma scol maine dimineata .....tu nu
Sus In jos
http://www.jucausii.net/ecila
 
Bancuri Cu Bula
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bancuri Cu Bula
» Bancuri Cu Bula
» Bancuri Cu Bula
» Bancuri Cu Bula
» Bancuri Cu Bula

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Bancuti/glume-
Mergi direct la: